Magazín

Potřebujete matraci do karavanu?

Novinky

Chystáte se vyjet na dovolenou, ale rozhodně vás neláká budit se každé ráno v hotelu, kde čeká ten samý výhled z okna jako předešlý den? Máte rádi dobrodružství a volnost? Pak je pro vás dovolená s karavanem skvělou volbou! Zajistěte si dobrý spánek s pořádnými matracemi, které vám rádi vyrobíme přímo na míru. Všechny typy našich matrací dodáváme v atypických rozměrech, abyste prostor karavanu mohli efektivně využít do posledního centimetru.

Jak vybrat letní přikrývku

Je vám v létě v posteli horko? Napraví to letní přikrývka.

Jak vybrat polštář

Články

Jste každé ráno jako rozlámaní? Třeba máte špatný polštář… Je na čase vybrat si nový!  

Královské spaní

Novinky

Láká vás královské spaní?

Pak je tu luxusní sedmizónová matrace Radka!

Obsahuje latex s vysokým podílem přírodního kaučuku

Motorový rošt - Novinka

Novinky

Dokonale přizpůsobivý motorový rošt pro nejvyšší pohodlí. Komfortní způsob polohování roštu s plynulým posunem celé plochy lůžka

Pořiďte si skládací matraci

Novinky

Chystají se k vám na víkend kamarádi vašich dětí?

Mají k vám přijet vnoučata?

Chcete mít dobrou matraci a pořádně se vyspat?

Užijte si s námi LÉTO!

Novinky

Užijte si s námi léto a využijte naše letní AKCE!!! Bolí Vás záda a přemýšlíte o koupi nové matrace? Pak jste tu správně. Využijte naší speciální nabídky​.

Měkká matrace Iva je ideálním řešením pro choulostivější osoby. Je složena z měkké Visco pěny, která velmi citlivě reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Ve střední vrstvě matrace je podpůrná vrstva s ortopedickým tvarováním, která se postará o správné držení vašeho těla. Iva vám dopřeje maximální pohodlí. Pro snadnější manipulaci a praní je potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Potah matrace Micro je pratelný při 60°C.

K matraci Iva dostanete ZDARMA lamelový rošt Prim.

Rošt je opatřený 28 lamelami rozdělenýmo do 3 zón, v bederní části je 5 lamel zdvojených, můžete si tak tuhost spaní optimálně nastavit a vyladit podle sebe.

- See more at: https://www.postelino.cz/akce-matrace-iva-rost-zdarma#sthash.2cXlX9Pd.dpufBolí Vás záda a přemýšlíte o koupi nové matrace? Pak jste tu správně. Využijte naší speciální nabídky  Matrace + Rošt ZDARMA.

Spaní pro hosty?

Novinky