Magazín

Matrace Senior Visco

15.10.2020 13:09 Novinky

Dosluhuje vám vaše stará matrace? Zvažujete její výměnu? Nebojte se zainvestovat do sebe, do svého zdraví!  Protože bez kvalitního spánku není kvalitní život a všichni víme, že je potřeba pořádná matrace.

Navíc matraci vyrábíme i v atypických rozměrech.

Matrace pro SENIORY

17.07.2020 13:48 Články

Vybíráte matrace pro sebe nebo pro někoho z rodiny a nevíte si rady? Náš článek vás provede vším co potřebujete vědět. Pokud si i tak nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obratit. Jsme tu pro vás!

Potřebujete matraci do karavanu?

21.08.2018 11:34 Novinky

Chystáte se vyjet na dovolenou, ale rozhodně vás neláká budit se každé ráno v hotelu, kde čeká ten samý výhled z okna jako předešlý den? Máte rádi dobrodružství a volnost? Pak je pro vás dovolená s karavanem skvělou volbou! Zajistěte si dobrý spánek s pořádnými matracemi, které vám rádi vyrobíme přímo na míru. Všechny typy našich matrací dodáváme v atypických rozměrech, abyste prostor karavanu mohli efektivně využít do posledního centimetru.

Jak vybrat letní přikrývku

17.05.2018 12:10

Je vám v létě v posteli horko? Napraví to letní přikrývka.

Jak vybrat polštář

11.04.2018 12:33 Články

Jste každé ráno jako rozlámaní? Třeba máte špatný polštář… Je na čase vybrat si nový!  

Královské spaní

05.10.2017 10:48 Novinky

Láká vás královské spaní?

Pak je tu luxusní sedmizónová matrace Radka!

Obsahuje latex s vysokým podílem přírodního kaučuku

Motorový rošt - Novinka

12.09.2017 13:29 Novinky

Dokonale přizpůsobivý motorový rošt pro nejvyšší pohodlí. Komfortní způsob polohování roštu s plynulým posunem celé plochy lůžka

Pořiďte si skládací matraci

30.08.2017 16:53 Novinky

Chystají se k vám na víkend kamarádi vašich dětí?

Mají k vám přijet vnoučata?

Chcete mít dobrou matraci a pořádně se vyspat?

Užijte si s námi LÉTO!

21.06.2017 12:43 Novinky

Užijte si s námi léto a využijte naše letní AKCE!!! Bolí Vás záda a přemýšlíte o koupi nové matrace? Pak jste tu správně. Využijte naší speciální nabídky​.

Měkká matrace Iva je ideálním řešením pro choulostivější osoby. Je složena z měkké Visco pěny, která velmi citlivě reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Ve střední vrstvě matrace je podpůrná vrstva s ortopedickým tvarováním, která se postará o správné držení vašeho těla. Iva vám dopřeje maximální pohodlí. Pro snadnější manipulaci a praní je potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Potah matrace Micro je pratelný při 60°C.

K matraci Iva dostanete ZDARMA lamelový rošt Prim.

Rošt je opatřený 28 lamelami rozdělenýmo do 3 zón, v bederní části je 5 lamel zdvojených, můžete si tak tuhost spaní optimálně nastavit a vyladit podle sebe.

- See more at: https://www.postelino.cz/akce-matrace-iva-rost-zdarma#sthash.2cXlX9Pd.dpufBolí Vás záda a přemýšlíte o koupi nové matrace? Pak jste tu správně. Využijte naší speciální nabídky  Matrace + Rošt ZDARMA.