Zdravý a klidný spánek i ve stáří

17.07.2020 13:48 Články
Pokud jste ve věku, kdy se o slovo hlásí zdravotní neduhy, je potřeba myslet na kvalitní spánek. Kvalitní zdravotní matrace z naší nabídky „senior“ zkvalitní vaše spaní a ulevím vašim zádům a kloubům.

 JAKOU MATRACI POTŘEBUJETE?

  • Větší výška = čím vyšší, tím lepší.
  • Zpevněné okraje, aby se lépe vstávalo.
  • Tuhost středně tvrdá.
  • Materiál dodstatečně prodyšný a zabraňující proleženinám.
  • Snímatelný a pratelný potah.

Vybíráte-li matraci pro své rodiče, myslete nejen na jejich momentální zdravotní stav, ale i na budoucí léta. Matraci kupujete většinou na několik let. Můžeme vám pro ně nabídnout několik typů matrací. Navíc veškeré matrace vyrábíme i v atypických rozměrech.


DOPORUČENÉ MATRACE Z NAŠÍ NABÍDKY

Matrace Senior Visco

Vysoce odolná, sendvičová
matrace SENIOR Visco s paměťovou pěnou a HR pěnou, které harmonicky spojují vlastnosti materiálů. Skvěle uvolňuje zádové svalstvo. Pomáhá předcházet problémům s pohybovým aparátem a nejrůznějším proleženinám v důsledku slábnoucí kůže a ztráty hmotnosti. Jádro matrace je vysoké 20 cm a má zpevněné okraje. Vyztužené bočnice matrace jsou odolnější než u běžných matrací a výrazně zpevňují její hrany. Poskytuje tak seniorům mnohem vyšší komfort při sezení, ulehání a vstávání.

 

Matrace Senior FLEX


Oboustranná matrace složena z vícero vrstev z HR pěny, nebo-li studené pěny. Rozdílná tuhost pěn na ložných plochách umožňuje výběr měkčí nebo tvrdší strany. Pohodlný spánek umocňuje masážní profilace stran, která celou noc uvolňuje Váš krevní oběh a svalstvo. Jádro matrace je vysoké 20 cm a má zpevněné okraje. Vyztužené bočnice matrace výrazně zpevňují hrany ložné plochy.

 

Matrace Radka Latex

Sedmizónová matrace s výškou 24 cm složená z HR pěny a kvalitního latexu. Mimořádně prodyšné materiály s dlouhou životností. Latex s vysokým podílem přírodního kaučuku zabraňuje vzniku plísní. Jádro latexové desky je rozděleno perforací do sedmi zón, které podporují správné a zdravé ležení. Ideální volba pro celopolohovatelný rošt.

 

Matrace Radka Visco


Zónová matrace s výškou 24 cm
složená z HR pěny a Visco pěny. Profilována do tvaru masážních nopků se sedmi zónami. Nopky udržují vhodné mikroklima matrace, výborně se přizpůsobují tělu a mají masážní účinky. Pěny spolu harmonizují a společně tvoří vhodnou matraci pro váš spánek. Díky vyšší výšce se hodí pro nízké postele. Navíc spodní a střední vrstva je nelepená a díky tomu se matrace skvěle přizpůsobí na polohovatelném roštu.
 

NABÍDKA POTAHŮ

Každá naše matrace je v heboučkém potahu Micro, který nežmolkovatí, je dělitelný zipem pro jednoduché snímání a pratelný na 60°C. Nenabízíme však pouze jeden potah, dále si můžete vybrat potah Safr, který je omyvatelný, nepropustný, dělitelný zipem dokola a pratelný na 95°C. Který si vyberete?

Potah Micro
Kolem dokola zip, nežmolkovatí, pratelný na 60°C.

Potah Safr

Kolem dokola zip, omyvatelný a nepropustný, pratelný na 95°C.

 

Víte, že lze podpořit životnost matrace? V naší nabídce naleznete matracové chrániče a nepropustnou antiinkontinentní podložku, které se připevní na rozích poutky k hlavní matraci.

 

Nejste si jisti s výběrem? Rádi vám poradíme.

Ozvěte se nám, jsme tu pro vás!