Novinky

Královské spaní

Láká vás královské spaní?

Pak je tu luxusní sedmizónová matrace Radka!

Obsahuje latex s vysokým podílem přírodního kaučuku

Motorový rošt - Novinka

Dokonale přizpůsobivý motorový rošt pro nejvyšší pohodlí. Komfortní způsob polohování roštu s plynulým posunem celé plochy lůžka

Pořiďte si skládací matraci

Chystají se k vám na víkend kamarádi vašich dětí?

Mají k vám přijet vnoučata?

Chcete mít dobrou matraci a pořádně se vyspat?

Užijte si s námi LÉTO!

Užijte si s námi léto a využijte naše letní AKCE!!! Bolí Vás záda a přemýšlíte o koupi nové matrace? Pak jste tu správně. Využijte naší speciální nabídky​.

Měkká matrace Iva je ideálním řešením pro choulostivější osoby. Je složena z měkké Visco pěny, která velmi citlivě reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Ve střední vrstvě matrace je podpůrná vrstva s ortopedickým tvarováním, která se postará o správné držení vašeho těla. Iva vám dopřeje maximální pohodlí. Pro snadnější manipulaci a praní je potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Potah matrace Micro je pratelný při 60°C.

K matraci Iva dostanete ZDARMA lamelový rošt Prim.

Rošt je opatřený 28 lamelami rozdělenýmo do 3 zón, v bederní části je 5 lamel zdvojených, můžete si tak tuhost spaní optimálně nastavit a vyladit podle sebe.

- See more at: https://www.postelino.cz/akce-matrace-iva-rost-zdarma#sthash.2cXlX9Pd.dpufBolí Vás záda a přemýšlíte o koupi nové matrace? Pak jste tu správně. Využijte naší speciální nabídky  Matrace + Rošt ZDARMA.

Anatomické polštáře

Spaní pro hosty?

Matrace 1+1 zdarma

Slovníček pojmů