postelino.cz

Postel jednolůžko LADA, 90×200, masiv borovice

Postel jednolůžko LADA

Dřevěná postel z masivu LADA je oblíbeným nábytkem v oddělení postele z masivu. Je vyrobena z masivního dřeva borovice a na první pohled zaujme svým hezkým zaobleným tvarem. 

Postel se vyrábí v provedení ložné plochy 90×200 cm. Poměr cena vs. užitná hodnota je zde velmi příjemný a proto můžeme jednolůžko z masivu borovice LADA zcela jistě doporučit.

Vzhled a design – zaujme na první pohled

Rám dřevěné postele LADA je vyroben z borovicového dřeva, které se vyznačuje krásnou kresbou. Světlá barva borovice je doplňována načervenalou texturou jednotlivých letokruhů.

Celkový vzhled této jednolůžkové postele je vskutku povedený. Rám čela u hlavy a nohou obsahuje ozdobně frézovanou výplň, díky níž postel vypadá velmi zajímavě. Všechny hrany jsou hezky a precizně zaobleny a jsou velmi příjemné na dotek. Povrch dřeva je kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký.

Pevnost, odolnost a další vlastnosti

Tloušťka použitého dřeva je zde 2,5 cm , postel tedy bezproblému unese až 130 kg vážící osobu. Rohový spoj bočnice a čela je řešen pevně – pomocí dvou hlavních stahovacích šroubů a dřevěných kolíků. Postel z masivu LADA je po smontování dostatečně bytelná, nijak se nevikle a je připravena plnit běžnou fukci každodenního zdravého spánku.

Čelo u hlavy má výšku 82 cm, takže si o něj můžete bezproblému opřít polštář. Výška čela u nohou je 45 cm, výška bočnice 42 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysokou matraci, bude výsledná výška ložné plochy ca 54 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel.

Rošt a matrace

Rošt, matrace, noční stolky a dekorace nejsou zahrnuty v ceně postele. K posteli doporučujeme vybrat pevný lamelový rošt, rošt polohovací nebo rošt motorové ( je potřeba 1ks o rozměru 90×200 ). Matraci můžete rovněž vybrat z naší nabídky – například pomocí průvodce výběrem matrace

Rychlá a jednoduchá montáž

Celý výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném provedení kvůli snadné manipulaci. Jednotlivé části rámu postele ( čela a bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložena krabička s kováním a montážní návod v grafické obrázkové podobě. Smontování postele je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden zručný člověk. Celá montáž zabere cca půl hodiny práce. Při montáži je potřeba pouze běžný křížový šroubovák, imbus klíč a popř. kladívko na zatloukání kolíků. Žádné další speciální nářadí není nutné. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže je možné postel kdykoli v budoucnu zpětně rozložit, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

délka: 205 cm
šířka: 97 cm
výška čela u hlavy: 82 cm
výška čela u nohou: 45 cm
výška k bočnici: 42 cm
nosnost:130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Další parametry produktu Postel jednolůžko LADA, 90×200,: Výběr povrchové úpravy Borovice – přírodní lak. Výběr povrchové úpravy Borovice – ořech. Výběr povrchové úpravy Borovice – olše. Český výrobek ano. Materiál masiv. Materiál masiv borovice. Rozměr 90×200 cm. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín olše. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení dětský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Barva – odstín smrk & borovice. Vybavení postele možnost šuplíků. Délka záruky 2 roky. Délka záruky 2 roky. Provedení čela klasické čelo. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 130 kg. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . .