Nakupujte matrace pohodlně přímo u výrobce

Jsme výhradní prodejci, proto si hlídáme veškeré použité materiály našich matrací i dalších doplňků. Váš klidný a pohodlný spánek je pro nás prioritou, proto kromě skutečné kvality našich výrobků poskytujeme také další doprovodné služby. S námi budete mít ustláno na růžích.

Na trhu je nepřeberné množství levných matrací, většinou je ale cena postavena na úkor kvality. U nás si naopak můžete být kvalitou jisti, matrace sami vyrábíme a dohlížíme na jejich precizní zpracování. Naše matrace tak nelze porovnávat s jinými, levnějšími matracemi.

6 důvodů, proč nakupovat u nás

  • Výběr matracePoužíváme pouze certifikované, kvalitní materiály.
  • U matrací uvádíme skutečný objem pěny.
  • Nevyrábíme nízké matrace, které se tváří velmi levně a výhodně. Ve finále si na takových matracích pořádně neodpočinete a ani vám dlouho nevydrží.
  • Naše matrace snesou váhové zatížení 120 kg a více.
  • Výška uvedená v popisu u každé matrace je vždy výška skutečného jádra, ne celková i s potahem. Nepoctivý výrobce dokáže objemným rounem u potahu ušetřit na výšce jádra matrace i několik centimetrů.
  • Vše vám vysvětlíme a pomůžeme vám vybrat takovou matraci, se kterou budete skutečně spokojení a dlouho vám vydrží. 

Expedice a doprava zboží zdarma! 

Na veškeré nabízené zboží poskytujeme dopravu zdarma. Z důvodu velkých rozměrů produktů nemůžeme k doručení využívat zásilkovny. Matrace a další zboží expedujeme do 3-5 pracovních dnů. Balíme je do skutečně pevné a odolné černé PE folie, která zajišťuje bezpečnou a hygienickou přepravu matrace tak, aby po cestě nedošlo k jejímu poškození. 

Matrace si můžete i vyzkoušet

Rozhodujete se o koupi matrace, ale nevíte, zda vám vybraný typ matrace bude sedět? Není nic jednoduššího, než si matraci vyzkoušet. Kromě toho, že vám matraci můžeme zaslat, si ji také můžete vyzkoušet na našem výdejním místě v Táboře.
 

Matraci vám můžeme zaslat, ale předem se dobře seznamte s našimi obchodními podmínkami. Pokud by vám matrace nevyhovovala, při jejím vrácení musí být jádro i potah bez jakýchkoliv známek poškození a nadměrného použití. Zároveň vám budou při vrácení odečteny z předem uhrazené zálohy následující částky:

  • 250 Kč za dopravu,
  • 100 Kč za balné,
  • 30 % z ceny matrace za částečné opotřebení. 

 

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme  do 30 dnů

Poskytujeme jedinečnou záruku na vrácení peněz do 30 dnů! Pokud nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete nás požádat o vrácení části ceny, a to i v případě, že již vypršela zákonná lhůta 14 dní pro odstoupení od smlouvy.  

Matraci můžete do 30 dnů vrátit, i když není v původním obalu, nebo jeví mírné známky opotřebení.

Pokud matraci vracíte, odečteme vám z její ceny cenu potahu, který jste již samotným rozbalením znehodnotili. Z hygienických důvodů potah nemůžeme nadále použít. Podle míry opotřebení, kterou stanovíme, snížíme cenu matrace až o 30 %. Může se ale stát, že zcela zamítneme vrácení peněz, a to tehdy, pokud je matrace silně poškozená.

 

Potřebujete poradit s výběrem matrace? Napište nám

*
*
*