postelino.cz

Zdravotní matrace Bezva BINGO HARD 120×200, líná pěna, 1+1 Zdarma

Zdravotní matrace Bezva BINGO HARD 120x200

Ortopedická matrace Bezva BINGO HARD v rozměru 120×200 cm patří mezi 20 cm vysoké moderní partnerské oboustranné matrace. Měkčí stranu tvoří povrchová vrstva z líné paměťové pěny. Tvrdší strana je tvořená speciální pěnou s kostkovým profilováním.

Matraci Bezva BINGO HARD 1+1 můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových skupin. Tato matrace patří do kategorie střední až tvrdší tuhosti. Díky skvělému potahu Greenstyle je matrace vhodná také pro alergiky.

Pro rozměr 120×200 cm platí akce 1+1 zdarma (stačí objednat 1ks a automaticky dodáme 2ks). V nabídce máme také jiné varianty matrace BINGO podle tvrdosti.​

Složení matrace Bezva BINGO hard

Matrace Bezva BINGO patří mezi vyšší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu ca 20 cm. Jádro matrace je vyrobeno z ca 9 cm vysoké Flexifoam pěny se středním stupněm tuhosti (světlá vrstva). Příčné prořezy skvěle reagují na tlak a optimalizují jeho rozložení.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 4 cm vysoká vrstva líné paměťové pěny, tvarované do masážních nopů v sedmi zónách ( oranžová vrstva ). Hodnota tvrdosti je zde na stupni č.3 ( ze stupnice 1-5 ).

Z druhé strany matrace se nachází ca 5 cm vysoká vrstva s Flexifoam pěnou vyšší tuhosti. Povrch je zde kostkovaně 7-zónově profilován pro zajištění maximální cirkulace vzduchu a odvod případné vlhkosti.

Potah Greenstyle také pro alergiky

Matrace je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Greenstyle Hypoalergen. Jedná se o svěží potah s ochrannou povrchovou úpravou vláken s výtažky esenciálních olejů.

Jak lze z názvu potahu odvodit, je určen jak běžným uživatelům, tak osobám trpícím různými druhy alergií.

Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny pomocí zipu a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 200g/m2, složení je 100% PES.

​Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Bezva BINGO je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – tzn. 120x200x20 cm. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Test komfortu při ležení a spánku – matrace s rozdílnými stranami

Matraci Bezva Bingo Hard jsme otestovali ve dvojci – muž o hmotnosti 95kg a žena o hmotnosti 65kg (odborný fyzioterapeut). Strana s línou paměťovou pěnou je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná spíše pro uživatele ležící v poloze na boku.

Na straně s pevnou profilovanou pěnou lze cítit celkově větší tuhost a tvrdost této strany. Tato strana bude ideální spíše pro uživatele požadující pevnější podporu. Příjemně se na této straně leželo v poloze na břichu nebo na zádech.

Technické údaje:

rozměr: 120×200 cm
počet zón: 7
výška matrace: cca 20 cm
nosnost: 130 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 3/4
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky – prodloužená záruka na proležení jádra 5 let

Další parametry produktu Zdravotní matrace Bezva BINGO HARD 120×200,: Český výrobek ano. Termín expedice ( old ) 12-20 dní. Rozměr 120×200 cm. Místo určení studentský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg. Typ matrace líná paměť. pěna. Typ matrace PUR pěna. Počet zón 7. Délka záruky 2 roky. Značka / řada spaní Tropico. Tuhost matrace střední. Tuhost matrace tvrdší. Potah matrace Potah Greenstyle. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 120 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .