postelino.cz

Matrace VENEZA, antialergický potah, 100 kg, 90x200cm

EAN: 1000090098009
Matrace VENEZA

Matrace s antialergickým potahem VENEZA 90×200 cm je složena ze dvou polyuretanových pěn odlišných objemových hmotností a nabízí tak volbu dvou tuhostí. Jedná se o jednoduchou zdravotní matraci za nízkou cenu.

Dvě tuhosti v jedné matraci

Matrace Veneza je oboustranná a celkově spíše střední až tvrdší matrace. Tato dvoutvrdostní matrace je vybavena středně tuhou (profilovanou 5-zónovou vrstvou) a tvrdší stranou (hladkou vrstvou), takže otočením matrace lze dokonale vyladit preferovanou tuhost.

Dle označení výrobce je tvrdost z jedné strany na stupni 3 a druhé na stupni 4 ( 1=nejměkčí, 5=nejtvrdší ). Maximální doporučená nosnost matrace je 100 Kg.

Matraci je vhodné položit na laťkový rošt a pevný nebo polohovací lamelový rošt.

Skvělý potah Antialergic

Kvalitní potah s antialergickou úpravou, jenž vyniká skvělým poměrem „výkon“/cena. Vlákna se tkají při vysokých teplotách, což je základem jejich antialergických vlastností. Potah je velmi příjemný na dotek, a spolu s kvalitním prošitím z dutého PES vlákna poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Zároveň zajišťuje základní hygienu matrace, skvěle pohlcuje přebytečnou vlhkost.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu).

Hlavní technické údaje :

Rozměr: 90×200 cm
Počet zón: 5
Výška matrace: 16 cm
Nosnost: 100 kg
Vyrobeno na Slovensku

Další parametry produktu Matrace VENEZA, antialergický potah, 100: Termín expedice ( old ) 20-30 dní. Rozměr 90×200 cm. Místo určení dětský pokoj. Místo určení studentský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Nosnost ( na osobu ) 100-110 kg. Typ matrace PUR pěna. Počet zón 5. Délka záruky 2 roky. Značka / řada spaní Materasso. Tuhost matrace tvrdší. Tuhost matrace střední až tvrdší. Slovenský výrobek ano. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .