postelino.cz

Multifunkční patrová postel Dori se spodní postelí a skříní, lamino bílá/modrá

Multifunkční patrová postel Dori se spodní postelí a skříní

Mutlifunkční postel Dori obsahuje všechny prvky potřebné v dětském pokoji. Postel se vyrábí v univerzálním provedení – levá a pravá. Strana montáže schůdků se vybírá při montování postele.

Celý pokoj v jedné sestavě

Největší výhodou mutifunkční patrové postele Dori je její všestrannost. V jedné sestavě naleznete místo na dvě spaní i prostornou šatní skříň.

Patrová postel Dori je vyrobena z kvalitního lamina o síle 18 a 22 mm s odolnými ABS hranami. Prohlédněte si také jiné barevné provedení patrové postele Dori.

S multifunkční postelí Dori získáte:

Police nad postelí – nabízí úschovu nejen hraček a knížek, ale i všechno ostatní co potřebuje mít dítě ihned po ruce.
Vrchní postel – Spací plocha vrchní části patrové postele činí 90 x 200 cm. Součástí je také zábrana proti přepadnutí. Matrace se pokládá na pevnou desku opatřenou průduchy na dobré odvětrávání. Matrace není zahrnuta v ceně. Doporučené matrace naleznete v záložce příslušenství. Nosnost horní postele je 90 kg. Na postel se dítě dostane po schůdkách. Doporučená výška matrace do vrchní postele je 16 cm.
Spodní postel – Rozměr spací plochy činí 90 x 200 cm. Doporučená výška matrací je v rozmezí 14 – 20 cm. Nosnost spodní postele je 90 kg.
Šatní skříň – Uvnitř šatní skříně najdete šatní tyč a polici. Za příplatek (1 430 Kč) lze dokoupit do skříně další tři police na oblečení. V případě zájmu objednání polic stačí napsat v košíku do Poznámek k objednávce, že si přejete police doobjednat. Rozměry skříně jsou d: 98 cm, š: 60 cm, v: 148 cm. K multifunkční patrové posteli lze samostatně dokoupit i Dvoudvéřovou celošatní skříň Dori.
Schody s šuplíky – Obsahuje čtyři oteviratelné šuplíky s dostatečným prostorem pro úschovu např. hraček.

V ceně postele nejsou matrace, doplňky a dekorace.

Celkové rozměry sestavy jsou:

Vnější rozměry samotné postele (d / š / v) – 205/97/187 cm
Vnější rozměry schůdků (d / š / v) – 54/104/167 (187) cm
Vnější rozměry postele se schůdky (d / š / v) – 259/104/187 cm
Vnější rozměry psacího stolu (d / š / v) – 95/60/75 cm
Vnější rozměr patrové postele (d / š / v) – 205/95/39 (60) cm
Vnější rozměry šatní skříně (d / š / v) – 98/60/148 cm

Další rozměry částí patrové postele Dori naleznete v dalších fotkách vedle popisu produktu.

Dodáváno v demontu s montážním návodem. Vyrobeno v EU.

Další parametry produktu Multifunkční patrová postel Dori se spodní postelí: Termín expedice ( old ) 3-5 týdnů. Materiál laminovaná deska. Rozměr 90×200 cm. Barva – odstín světlé odstíny. Místo určení dětský pokoj. Místo určení studentský pokoj. Délka záruky 2 roky. Hloubkový rozměr 150 cm a více. Výškový rozměr 180-189 cm. Značka / řada postele Meblobed. Délkový rozměr 250-259 cm. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .