postelino.cz

Postel jednolůžko CS4013, dřevo-kov, 90×200

Postel jednolůžko CS4013

Postel jednolůžko CS4013 90×200 je vyrobena z černého lakovaného kovu a masivního dřeva v dezénu antické třešně. Tato elegantní postel v klasickém stylu má zajímavé designové zpracování, které vnese do vašeho pokoje dávné časy.

Na tomto designovém jednolůžku bude radost odpočívat a spát. Dřevěný rošt je součástí postele, jednotlivé lamely jsou vsazeny do kovového rámu postele. Matrace do postele není součástí ceny, je možné ji doobjednat.

Plocha pro matraci je 90×200 cm. K posteli je možbé dokoupit zajímavé příslušenství, jako např. elegantní noční stolky či komodu, které budou tím správným doplňkem k této krásné posteli a společně vytvoří jedinečný design rustikálního pokoje.

Technické údaje:

Nosnost: 110 kg

Délka-219 cm

Šířka-93 cm

Výška včetně čel-88 cm

Výška k horní hraně bočnice- cca 35 cm

Vyrobeno v EU, dodáváno v demontu.

Další parametry produktu Postel jednolůžko CS4013, dřevo-kov,: Materiál dřevo – kov. Rozměr 90×200 cm. Místo určení dětský pokoj. Místo určení studentský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení obývací pokoj. Styl rustikální. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Styl koloniální. Délka záruky 2 roky. Provedení čela vyšší nožní čelo. Značka / řada KN nábytek. Barva – odstín antická třešeň. Termín expedice ( old ) 6-8 týdnů. Nosnost ( na osobu ) 110 kg. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .