postelino.cz

Rohová zvýšená úložná postel jednolůžko ELA Pravá, masiv dub, rošt v ceně

Rohová zvýšená úložná postel jednolůžko ELA Pravá

Jednolůžková postel s úložným prostorem ELA Levá představuje skvělou postel s vysokou nosností, čímž osloví i nejnáročnější zákazníky, kteří hledají špičkovou kvalitu bez kompromisů. Postel Ela je vyrobena z masivního dubu v průběžném provedení ( nikoli v  parketovém provedení cink ).

V naší nabídce naleznete také další provedení jednolůžkové postele ELA.

Úložný prostor je umístněn ca 10 cm nad zemí. Díky této konstrukci je tato postel ideální do ložnic a místností s podlahovým topením.

Mezi bočnící a zemí je cca 9,5 cm vysoký prostor, který umožní průjezd podlahových robotických vysavačů o výšce do 9 cm.

Vysoká postel Ela je standardně vyráběná ve třech základních provedeních 80×200, 90×200 a 100×200 cm a lze ji objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ). Součástí ceny postele jsou výklopné lamelové nebo laťkové rošty, které zajistí snadný přístup do úložného prostoru. Pokud hledáte vysokou praktickou postel extra pevné konstrukce s dlouhou životností – určitě by vás mohla postel Ela zaujmout.

Silný dubový masiv pro vysokou nosnost a pevnost

Rám jednolůžkové postele Ela je vyroben ze 4 / 2,5cm silného kvalitního dubového dřeva v průběžném provedení ( nikoli z lepených parket  ). Díky tomuto provedení je nosnost rámu postele testována až na 180 Kg.

Čela májí výšku 90 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 49 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm ( resp. 25 cm ) vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy až ca 61 cm ( resp. 66 cm ) nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Kvalitní opracování a precizní povrchová úprava

Povrchová úprava postele je provedena ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný. Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření.

Celkový vzhled této postele z dubu je vskutku povedený. Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými latěmi s mezerami, které dotvářejí celkový design této postele. Nožky čela u nohou mají klasické rovné zakončení. Všechny hrany jsou hezky a precizně zabroušeny a jsou velmi příjemné na dotek.

 

Pevné rohové spoje a dřevěná lišta pro rošty

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno dvojitým hákovým spojovacím kováním. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubků kování nijak nevikle či nekýve.

K podepření roštů slouží ca 15 cm zapuštěné dřevěné lišty z masivu dubu, které jsou pevně spojené s bočnicí postele. Tyto lišty se povrchově neupravují. 

Do úložného prostoru je přístup zajištěn pomocí vyklápěcích roštů, které jsou součástí ceny postele.

​  

Designový úložný prostor na vše potřebné

Součástí postele Ela úložný prostor, umístněný ca 10cm nad zemí. Dno úložného prostoru tvoří ca 1 cm silná MDF deska se speciálními provětrávacími otvory, která je uložená na dřevěných dubových lištách. Díky tomuto provětrávání je postel ideální také pro místnosti vybavené podlahovým topením.  Nosnost úložného prostoru je po rozložení zátěže ca 50 kg.

Maximální využitelná úložná výška je až 23 cm.

Pokud jde o rošty v ceně, vybírat můžete z bočního a čelního výklopu v lamelovém nebo laťovém provedení.  Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Lamelové rošty mají možnost nastavení tuhosti v bederní části.

Montáž postele je jednoduchá

Postel Ela je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 40 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat i jeden fyzicky zdatnější člověk. 

Montáž této postele zvládne každý, alespoň trochu zručnější, za cca půl hodiny. Komfortnější pak určitě bude montovat postel ve dvou. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Návod na montáž

U této postele je návod k dispozici pouze v elektronické podobě. Zobrazit návod na sestavení postele.  Rošty se do postele pouze volně vkládají – není je potřeba k rámu postele nijak připevňovat.

Technické údaje:

vnější délka: 208 cm
vnější šířka: 88 / 98 /108 cm
výška čel: 90 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 49 cm
využitelná hloubka úložného prostoru – ca 23 cm
materiál: masiv dub průběžný
tloušťka materiálu rámu postele: 4 cm ( nohy )  / 2,5 cm ( rám )
nosnost rámu postele: 180 kg
vyrobeno na Slovensku
dodáváno v demontu

Další parametry produktu Rohová zvýšená úložná postel jednolůžko ELA Pravá,: Materiál masiv. Materiál masiv dub. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Vybavení postele úložný box. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín bílá. Barva – odstín třešeň / calvados. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Barva – odstín buk & dub. Délka záruky 2 roky. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 200 kg. Provedení čela čela do tvaru L. Provedení čela čela do tvaru L. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Přírodní. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Bělený dub. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Medová. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Grafit. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Kakao. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Černý. RVD Rovder – Barevné provedení – dub Lak – Šedá. Slovenský výrobek ano. Tvar vysoké. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . .