postelino.cz

Zvýšená postel s úložným prostorem Rocco, 160×200, 180×200, masiv buk

Zvýšená postel s úložným prostorem Rocco

Moderní postel s velkou pevností to je Rocco

Moderní postel Rocco z masivního průběžného buku představuje novinku v naší nabídce postelí. V nábytkové řadě BedWorld patří mezi postele ekonomické třídy a osloví především ty zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu za skvělou cenu.

Manželská postel s úložným prostorem Rocco je standardně vyráběná ve dvou základních rozměrech 160×200 a 180×200 cm, lze ji však objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ). Pokud hledáte zvýšenou postel z pevné konstrukce s dlouhou životností – je pro vás postel Rocco skvělou volbou.

Objemný úložný prostor

Součástí manželské postele Rocco je celodřevěný úložný prostor. Ten je vždy barevně doladěn dle výběru moření k rámu postele. Úložný prostor společně s rámem postele tvoří dokonalý kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let.

Maximální využitelná výška úložného prostoru je 28/33 cm. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno hnědou MDF deskou, která leží přímo na zemi.

Přístup do úložného prostoru je zajištěn pomocí vyklápěcích lamelových roštů, které jsou součástí ceny postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Velice praktické u těchto lamelových roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder.

Výhodou čelně výklopných roštů je možnost ručního mechanického polohování hlavové části, nevýhodou je horší přístup k úložnému prostoru „pod hlavou“. Bočně výklopné rošty krásně zpřístupní celý úložný prostor, ale již zde není možnost polohování.

Nosnost vyklápěcích lamelových roštů 2 x 120 kg.

Varianty povrchové úpravy a široká paleta odstínů

Postel z buku Rocco má povrchovou úpravu bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Mezi další odstíny patří barevné provedení olše, třešeň, ořech, wenge a bílá. Na obrázku je postel v přírodním odstínu. V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Snadná manipulace a montáž

Dvoulůžková postel Rocco je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg.

Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků , klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba.

Krásný design i celková kvalita provedení

 

Krásný design je významným prvkem postele Rocco. Čelo u hlavy je tvořeno čtvercovými okýnky, čelo u nohou je plné. Pevné provedení nohou zajišťuje posteli Rocco dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

 

Postel Rocco je po smontování velmi pevná a odolná. Vyrobena je z masivu o síle 3 cm (čela i bočnice), úložný prostor je vyroben z masivu o síle 1,8 cm. Pevnost a stabilitu zajišťuje hlavní spojovací šroub za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou se dvěmi přídavnými podpěrnými nohami. Rám postele má nosnost až do 320 kg!

Výšku rámu postele (k horní hraně bočnice) můžete zvolit ve výšce 45 cm nebo 50 cm. Prostor pod postelí je 25/30 cm (podle zvolené výšky rámu postele).

Matrace je zapuštěna ca 7 cm, celková výška lehací plochy s matrací ca 20 cm vysoké, bude přibližně 58 cm (při výšce rámu 45 cm) nebo 63 cm (při výšce rámu 50 cm).

 

Výška čela u hlavy je závislá na vašem výběru výšky rámu postele. Při volbě výšky rámu postele 45 cm bude mít čelo u hlavy výšku 90 cm, při rámu 50 cm bude mít čelo u hlavy výšku 95 cm.

Vysoká postel pro pohodlné užívání

Zvýšená postel Rocco poskytne pevnou konstrukci, kvalitně opracovaný povrch materiálu i působivý design. Předností této postele je také velký úložný prostor i výklopné lamelové rošty. Dřevěná postel Rocco nabízí možnost volby výšky rámu 45 cm nebo 50 cm. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Uvedená cena postele je bez matrací, dekorací a nočního stolku.

Technické informace:

délka – 206 cm
šířka postele- 170/190 cm
výška čela u hlavy- 90/95 cm
výška rámu postele – 45/50 cm
výška bočnice- 20 cm
výška prostoru pod postelí- 25/30 cm
hloubka úložného prostoru- 28/33 cm
síla materiálu: 3 cm, 1,8 cm
nosnost rámu postele: 320 kg
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Další parametry produktu Zvýšená postel s úložným prostorem Rocco,: Výběr povrchové úpravy přírodní lak. Výběr povrchové úpravy olše. Výběr povrchové úpravy ořech. Výběr povrchové úpravy bílá. Výběr povrchové úpravy třešeň. Výběr povrchové úpravy wenge. Výběr povrchové úpravy tabák. Výběr povrchové úpravy antik. Výběr povrchové úpravy dub. Výběr povrchové úpravy šedá. Český výrobek ano. Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 180×200 cm. Rozměr 180×200 cm. Vybavení postele úložný box. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín bílá. Barva – odstín olše. Barva – odstín třešeň / calvados. Barva – odstín wenge. Barva – odstín wenge. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Barva – odstín buk & dub. Typ úložného prostoru box pod postelí. Délka záruky 2 roky. Provedení čela klasické čelo. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 160 kg. Tvar vysoké. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 180 cm. . . . . . . .